Published: 10.05.2018

V pátek 11. května startuje v Pardubicích studentský MAJÁLES. Dvoudenní koncertní program se uskuteční na třech podiích na louce u koupaliště Cihelna v Pardubicích – Polabinách.

Koncert je samozřejmě určen nejen vysokoškolákům, ale i všem ostatním milovníkům dobré hudby a zábavy. Po oba dny je budou bavit hudební skupiny jako např. Mirai, Mňága a Žďorp, Ready Kirken, No Name, Imodium, Ben Cristovao, Lenny, Wohnout, Rybičky 48, Skyline, Pekař, Xindl X, UDG, Vypsaná Fixa a další.

„Studentský MAJÁLES se koná v Pardubicích již od roku 1979, tedy již 40 let. Bývá tradičně s příchodem jara a pěkného počasí jednou z prvních zábav v Pardubicích, konaných pod širým nebem, a akcí vítanou zejména mládeží a pardubickými vysokoškoláky,“ dodává ke studentské akci za organizátory David Audrlický. „V pátek 11. května se uskuteční v odpoledních hodinách i představení krále letošního majálesu, kterému zástupci z univerzity a z města předají tradičně a symbolicky vládu nad univerzitou a městem na dobu majálesových oslav.‟

Na návštěvníky Majálesu čekají nejen hudební zážitky, ale i odpolední program soutěží a zábavných aktivit partnerů a pardubických sportovních klubů. Zajímavosti ze světa vědy, různé zábavné kvízy a demonstrace pro návštěvníky připravila i Univerzita Pardubice. Na nejmenší návštěvníky čeká během Majálesu i speciální program s dětským koutkem a skákacím hradem.

Program majálesového veselí začíná v pátek 11. května ve 13:00 hodin a končí ve 23:59 hodin, v sobotu 12. května pak začíná již v 11:00 hodin dopoledne a skončí o půlnoci.

Pro nejvytrvalejší návštěvníky je pro oba večery připravená i After party v Hobe Music Hall Pardubice.

Vstupenky na koncert je možno zakoupit v předprodeji v síti Ticket Portal – www.ticketportal.cz za 450,- Kč + poplatky (do čtvrtka 10. května), nebo v partnerských podnicích bez poplatku, nebo přímo na místě konání bude také možnost pořídit vstupenky (dvoudenní vstupenka za 550,- Kč, jednodenní vstupenka (na pátek nebo na sobotu) na místě bude stát 450,- Kč).

Více informací na www.majalespardubice.cz.