1200x675_159221.jpg

Published: 08.02.2021

Informace o studiu na 7 fakultách Univerzity Pardubice letos získají budoucí studenti pouze online. Pandemická situace sice nedovoluje vysoké škole pozvat zájemce nebo jejich rodiče na kontaktní Dny otevřených dveří, přesto si každý může pustit živě nebo ze záznamu vysílání univerzity i jednotlivých fakult.

Maturanti mohou sledovat prezentaci Univerzity Pardubice na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Kromě informací o studiu na jednotlivých fakultách si zájemci projdou virtuálně univerzitní kampus, zjistí, z jakých studií mohou vybírat, a co obnáší život vysokoškoláka.

Fakulta ekonomicko-správní
Zástupci jednotlivých programů seznámí zájemce se studiem, nechybí prezentace a videa. Více lze najít na adrese fes.upce.cz.

Fakulta restaurování
Na stránkách fr.upce.cz najdou videa z fakultního prostředí.

Fakulta filozofická
Během dvouhodinového záznamu ze studia se vystřídají pedagogové i vysokoškoláci, kteří se podělí o zkušenosti se studiem a poradí, jak se připravit na přijímací řízení. Jednotlivé katedry a ústav se představí během krátkých videí. Další informace na ff.upce.cz.

Dopravní fakulta Jana Pernera
Kromě prezentací jednotlivých studijních programů a specializací, představí studenti ve videu, jak se žije na vysoké škole a zájemci mohou navštívit prostřednictvím videa také fakultní Výukové a výzkumné centrum v dopravě. Další Den otevřených dveří bude 6. března a bližší informace najdete na stránkách dfjp.upce.cz.

Fakulta chemicko-technologická
Zájemce shlédne stream, online chat, videa, prezentace jednotlivých kateder či ústavů a pestrou nabídku studijních programů v oblasti chemie. Druhý den otevřených dveří se uskuteční 10. února. Více informací na stránkách fcht.upce.cz.

Fakulta elektrotechniky a informatiky
Na speciálně vytvořené stránce budou k dispozici prezentace a videospoty, v nichž se návštěvníci seznámí se zázemím fakulty, zjistí, jaké se nabízí studijní programy a jak probíhá přijímací řízení nebo se podívají do moderně vybavených laboratoří, které jsou při výuce hojně využívány. Další fakultní informace na stránkách fei.upce.cz.

Všichni, kteří si chtějí podat přihlášku na Fakultu zdravotnických studií, najdou informace na stránkách fzs.upce.cz.