Dny otevřených dveří na Fakultě ekonomicko-správní

Uložit do kalendáře 16-02-2019 9:00 16-02-2019 9:00 Czech republic/Europe Dny otevřených dveří na Fakultě ekonomicko-správní Zajímá tě ekonomie, management nebo informační technologie?  Přijď na Den otevřených dveří zjistit, jak to u nás funguje. Zveme všechny zájemce o studium i širokou veřejnost na Dny otevřených dveří na Fakultě ekonomicko – správní...
16. 02. 2019

Zajímá tě ekonomie, management nebo informační technologie? 
Přijď na Den otevřených dveří zjistit, jak to u nás funguje.

Zveme všechny zájemce o studium i širokou veřejnost na Dny otevřených dveří na Fakultě ekonomicko – správní.

Přijďte poznat představitele fakulty, zjistit důležité informace o studijních programech, dozvědět se vše potřebné o podmínkách přijetí a o možnostech výjezdů do zahraničí. Můžete si prohlédnout kampus a zkusit aktivity, které si pro vás naši akademici připravili.

Ve středu 9. ledna 2019 od 09:00
v učebně EB E1Pardubice, Studentská 95
a

v sobotu 16. února 2019 od 09:00
v učebně EB E1, Pardubice, Studentská 95

Vstup zdarma
Fakulta ekonomicko-správní
Ivana Veselá
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.