ON-LINE Den otevřených dveří DFJP 2021

Uložit do kalendáře 27-01-2021 16:00 27-01-2021 18:00 Czech republic/Europe ON-LINE Den otevřených dveří DFJP 2021 Dopravní fakulta Jana Pernera vás srdečně zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ON-LINE!  Máme pro vás nachystané zajímavé prezentace jednotlivých studijních programů a specializací. Naši studenti vám představí život na škole... Dopravní fakulta Jana Pernera
27. 01. 2021 Dopravní fakulta Jana Pernera
Den otevřených dveří DFJP 2021

Dopravní fakulta Jana Pernera vás srdečně zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ON-LINE!

Máme pro vás nachystané zajímavé prezentace jednotlivých studijních programů a specializací. Naši studenti vám představí život na škole, a v připravovaném videu s vámi navštíví například Výukové a výzkumné centrum v dopravě (VVCD).

PREZENTACE JEDNOTLIVÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ/SPECIALIZACÍ

16:00 – 16:05 - Úvodní slovo

16:05 – 16:15 - Představení Dopravní fakulty Jana Pernera

16:15 – 16:30 - Dopravní stavitelství

16:30 – 16:55 - Dopravní technika

16:55 – 17:20 - Technologie a management v dopravě

17:20 – 17:35 - Technika, technologie a řízení letecké dopravy

17:35 – 17:45 - Studentský život na naší škole

Budeme se těšit na všechny zájemce o studium, rodiče i širokou veřejnost!

Registrovat na on-line setkání se můžete níže:

Registrační formulář na Den otevřených dveří

Vaše dotazy ke studiu můžete již nyní směřovat na e-mail: andrea.hemzska@upce.cz

Prozatím se můžete podívat na video ze Dne otevřených dveří, který jsme pořádali minulý rok.

Dopravní fakulta Jana Pernera
Dopravní fakulta Jana Pernera
Kristýna Vojtíšková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.