CTTZ vás zve na zajímavé vzdělávací akce

17. 10. 2017

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

CTTZ si pro Vás v podzimním období připravilo řadu zajímavých seminářů, které se zaměřují na transfer technologií a zvýšení potenciálu komercializace Vašich výzkumných výsledků.

Již tento čtvrtek 19. 10. od 13 do 15 hod. proběhne seminář s Matějem Klimanem, který se zaměří na „Nastavování užívacích práv k výsledkům kolaborativního výzkumu“. Následovat bude informační a diskusní setkání nad novým metodickým pokynem z dílny CTTZ s názvem „Víte, jak na UPa oznámit vynález?“. Akce se uskuteční 30. 10. od 13 do 15 hod. a povedou ji kolegyně z CTTZ – Linda Ondráčková a Alice Komárková. Začátkem listopadu pro Vás chystáme výjimečnou akci – pozvali jsme zkušené inovační poradce z firmy Direct People, kteří Vám předají své know-how týkající se vedení výzkumných projektů s komerčním potenciálem od začátku až do konce. Přístup, který aplikují, se nazývá Design Thinking. Workshop se uskuteční 7. 11., tentokrát v netradičně prodlouženém čase 13 – 17 hod. Závěrem listopadu, přesněji 29. 11. opět od 13 do 15 hod. chystáme poslední ze série vzdělávacích akcí s názvem „Zahraniční průmyslově-právní ochrana“.

Seminář povede patentový zástupce, Ing. Jiří Sedlák. Všechny akce najdete v Portálu vzdělávání, který zároveň můžete využít k přihlášení. V případě dotazů pište na email: andrea.nogova@upce.cz. Budeme se těšit na setkání! Vaši kolegové z CTTZ.