Sebezkušenostní a seberozvojový kurz "Poznej sám sebe"

Intenzivní forma čtyřdenního pobytového sebezkušenostního kurzu, který je sestaven z jednotlivých psychoterapeutických technik.

Kurz je určen všem studentům, kteří formulovali potřebu v rozvoji vlastní osobnosti a studentům humanitních oborů jako osobnostní příprava pro budoucí uplatnění na trhu práce. Jde o intenzivní formu čtyřdenního pobytového sebezkušenostního kurzu, který je sestaven z jednotlivých psychoterapeutických technik.

Frekventanti obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Kurz není vhodný pro osoby s diagnostikovaným psychiatrickým onemocněním a pro studenty doktorského studia. Děkujeme za pochopení.

Na co se můžete těšit?

• psychoterapeutické a projektivní techniky
  • expresivní terapii (arteterapeutického, dramaterapeutického, muzikoterapeutického charakteru)
  • techniky využívající principy hlubinné psychoterapie k osobnímu růstu
  • práci s tělem
  • zážitkovou pedagogiku a psychosociální hry

Lektoři: Mgr. Hana Jelínková a Mgr. Milan Novotný

Termín konání: 22. - 25. 9. 2022 (začátek kurzu 22.9. v 10,00, konec kurzu 25.9. mezi 14,00 a 15,00 hod.)

Místo: Konferenčním centru Immanuel

Informace: Studenti si hradí pouze stravu a zajistí si dopravuUbytování a kurz uhradíme MY. S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení do venkovních a vnitřních prostor.

O své neúčasti z důvodu nemoci prosím neprodleně informujte pracovníky poradny předem!!!

false

Poznej sám sebe 2022