obr._2_za_studenty_univerzity_pardubice_miri_na_veletrh_kontakt_desitky_firem_archiv_upce_199904.jpg

Tradiční veletrh KONTAKT už tuto středu propojí na Univerzitě Pardubice studenty s budoucími zaměstnavateli. Letos se ho zúčastní více než 50 firem, které patří ke špičkám v mnoha oborech. Akce, která nabízí nové pracovní příležitosti, se letos koná už po dvaadvacáté.

Studenti budou mít během dne příležitost se osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem. Mohou jim předat svoje životopisy a diskutovat podrobně o pracovních podmínkách a o podmínkách přijetí. Je možné si dohodnout stáž či spolupráci.

V doprovodném programu mohou vysokoškoláci konzultovat s experty svoje životopisy, pořídit si profesionální fotografie pro CV nebo zkusit pracovní pohovor nanečisto. Čekají je také tipy na odborné praxe, stáže nebo témata pro diplomové práce. Veletrh Kontakt nabídne i rady pro práci v zahraničí.

Kromě firem z oblasti chemického průmyslu a ekonomiky či financí se k veletrhu připojují také firmy z oblasti dopravy a IT technologií. Mezi účastníky veletrhu patří letos například ČD Cargo, skupiny KPMG a Orlen, Unicorn Systems, AŽD Praha nebo pardubické Synthesia a Foxconn.

Letošní novinkou jsou odborné přednášky firem, které budou zaměřené na oblasti informatiky, chemie a dopravy. Během odborných přednášek se zástupci firem plánují věnovat třeba i tématům jako jsou digitální nomádi, vodík - palivo budoucnosti, moderní peptidová chemie či digitální veřejná správa.

Na veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2023 Univerzity Pardubice spolupracují Fakulta ekonomicko-správní, Fakulta chemicko-technologická, Dopravní fakulta Jana Pernera a Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice.

KDY: 15. března 2023   9 - 15 hodin
KDE: Aula Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice a Fakulta chemicko-technologická UPCE

Podrobný program veletrhu najdete na webu: KONTAKT 2023 | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Pardubice 13. března 2023