auditnanecisto2017studenti122412.jpg
Fakulta ekonomicko-správní kontakt

Od pondělí 19. 11. 2018 začne na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice TÝDEN TEORIE A PRAXE V EKONOMICE. Stěžejním tématem pětidenního přednáškového cyklu je propojení teorie s praxí při výuce, výzkumu a vzdělávání. Se studenty bude diskutovat na třicet odborníků.

Celotýdenní akce umožní především studentům navštívit různé přednášky z oblasti ekonomie. Na nich vystoupí jak odborníci z českých i slovenských ekonomicky zaměřených vysokých škol, tak úspěšní představitelé ekonomické praxe.  V pořadí již 12. ročník Týdne teorie a praxe v ekonomice pořádá Ústav podnikové ekonomiky a managementu Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice pod záštitou děkanky fakulty doc. Ing. Romany Provazníkové, Ph.D.

Soubory ke stažení Velikost
Program 2018 - pdf 556 kB