Studentská konference VĚDĚNÍ MLADÝM

Uložit do kalendáře 08-11-2017 23:00 08-11-2017 23:00 Czech republic/Europe Studentská konference VĚDĚNÍ MLADÝM Konference VĚDĚNÍ MLADÝM je přehlídkou odborných prací nadaných středoškoláků z celé ČR a jejím záměrem je vytvořit prostor pro sdílení poznatků žáků se zájmem o nejrůznější témata od fyziky, chemie, matematiky, elektroniky až po filozofii,... Aula Arnošta z Pardubic
08. 11. 2017 Aula Arnošta z Pardubic

Konference VĚDĚNÍ MLADÝM je přehlídkou odborných prací nadaných středoškoláků z celé ČR a jejím záměrem je vytvořit prostor pro sdílení poznatků žáků se zájmem o nejrůznější témata od fyziky, chemie, matematiky, elektroniky až po filozofii, psychologii, sociologii či esejistiku. Na této konferenci bude možné prezentovat výsledky vlastní práce, které budou podle témat rozděleny na čtyři části, z nichž každá bude mít svého garanta z řad univerzitních odborníků ? akademických pracovníků. Příspěvky budou dále rozděleny na ústní a posterovou sekci. Z abstraktů všech příspěvků bude sestaven sborník. Žáci středních i základních škol včetně jejich učitelů se mohou zúčastnit také jako pozorovatelé.

Studentskou konferenci organizují pro středoškoláky nejen z našeho regionu sami studenti Univerzity Pardubice. Letos se uskuteční již pátý ročník. Fotky z toho loňského najdete ve fotogalerii nebo si přečtěte o loňském ročníku v univerzitním e-Zpravodaji.

 

Univerzita Pardubice
Ing. arch. Iva Svobodová