Riders Univerzita Pardubice vs. HC Olymp
enteria arena Pardubice kontakt

Zábavná show pro celou rodinu, to je Hokejová show plná hvězd na podporu pardubické školy Svítání.

Do pardubické enteria areny míří univerzitní tým Riders Univerzita Pardubice, který poměří své síly s hvězdným HC Olymp Praha v čele s Martinem Dejdarem.

Čeká na vás hokejový turnaj známých tváří z řad herců, hokejistů a fotbalistů, V rámci doprovodného programu se můžete těšit na krasobruslařky, hudební projekci, soutěže o ceny, autogramiádu a focení.

Výtěžek akce bude věnován Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ o.p.s., která vzdělává žáky s hendikepem z celého Pardubického kraje.

Lístky zakoupíte v informačním centru v Pardubicích Turistické informační centrum Pardubice nebo na www.ticketstream.cz/rodina Ticketstream