online-dod2023pozvanka89547.png
on-line kontakt

Zveme na on-line Den otevřených dveří Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, který se uskuteční 10. února od 10:00 do 12:00 hodin. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s našimi studijními programy a získat veškeré informace a odpovědi na všechny své dotazy.

Během on-line setkání se dozvíte více o možnostech studia, které fakulta nabízí, včetně specifik jednotlivých studijních programů. Zjistíte, jaké musíte splnit podmínky pro přijetí, jaký je průběh odborné praxe, nebo kde najdete uplatnění.

Registrace na on-line Den otevřených probíhá zde. Po zaregistrování vám zašleme přístup na naše setkání, které bude probíhat prostřednictvím MS Teams.

Pro více informací sledujte naše webové stránky [URL webu fakulty] a sociální sítě, kde průběžně zveřejňujeme aktuální informace a novinky. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu studijni.fzs@upce.cz nebo telefonním čísle 466 037 726.