Gaudeamus Praha 2022

Uložit do kalendáře 25-01-2022 11:15 27-01-2022 11:15 Czech republic/Europe Gaudeamus Praha 2022 Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I letos se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Praze v Letňanech. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a... PVA EXPO PRAHA - Letňany
25. 01. - 27. 01. 2022 PVA EXPO PRAHA - Letňany
Gaudeamus Praha 2022

Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I letos se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Praze v Letňanech. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a vůně perníkového cappucina 

Čekáme na vás od 25. do 27. ledna na výstavišti v Praze. Zde se budeme s našimi sedmi fakultami prezentovat na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS 2022! Zastavte se na našem stánku číslo 48 a ptejte se na cokoliv. Přijď a najdi svoji identitu!

Našich sedm fakult vám předá všechny potřebné informace ke studiu a přijímacímu řízení pro příští akademický rok 2022/2023.

Na moderním stánku si zájemci o studium popovídají se současnými studenty z jednotlivých fakult, dozvědí se potřebné o studijní nabídce, o studijním životě i volnočasových aktivitách, které pardubický kampusu nabízí a podívají se na webové stránky speciálně určené uchazečům o studium studuj.upce.cz.

SOUTĚŽ nechej tu svůj #UPCE otisk

  1. Nechej svůj otisk na fotostěně v naší expozici.
  2. Originálně se na místě vyfoť.
  3. Označ nás @upce_cz a postni na Instagram. 
  4. Vyhraj každý den stylovou mikinu a snapback z kolekce Univerzity Pardubice. 

Každý den od 25. do 27. ledna 2022 vybereme z uveřejněných příspěvků z Gaudeamu Praha 2022 na Instagramu s označením @upce_cz jednoho výherce. Výherce obdrží mikinu a snapback z kolekce Univerzity Pardubice a obeznámíme ho zprávou na Instagramu. Mikinu obdrží osoba, která je majitelem účtu, ze kterého byl příspěvek publikován. Nemáš veřejný profil na Instagramu? Pošli nám screenshot tvého příspěvku, story nebo videa do directu. 

Nerozhodným studentům pomůže Testovací centrum a Poradenský servis. Každý student si může udělat elektronický test předpokladů pro studium a zjistit, na které obory se nejlépe hodí. V Poradenském servisu je připraven tým poradců, který studentům na základě výsledků testu pomůže vybrat vhodnou školu, fakultu, nebo studijní obor.

Veletrh je určen zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, ale také dalším zájemcům o další vzdělávání nejrůznějších věkových kategorií, také výchovným poradcům a odborníkům ze školství.

 

Gaudeamus Praha 2022
Univerzita Pardubice
Tomáš Pospíchal