na

8. zasedání Akademického senátu Univerzity Pardubice
ve funkčním období 2020 - 2023,

které se uskuteční v úterý 27. dubna 2021 od 14:00 hodin distančně, formou videokonference

Program zasedání:

1. Schválení skrutátorů zasedání.
2. Souhlas AS UPa s Pravidly pro distanční zasedání a hlasování Akademického senátu Univerzity Pardubice formou videokonference.
3. Schválení programu zasedání.
4. Informace o činnosti předsednictva AS UPa.
5. Návrh Rozpočtu Univerzity Pardubice na rok 2021.
6. Návrh Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Pardubice.
7. Návrh na jmenování členů Rady pro vnitřní hodnocení Univerzity Pardubice.
8. Předchozí souhlas se jmenováním členů Rady pro vnitřní hodnocení UPa.
9. Návrh I. změny Jednacího řádu Akademického senátu Fakulty elektrotechniky a informatiky UPa
10. Návrh I. změny Jednacího řádu Vědecké rady Fakulty elektrotechniky a informatiky UPa
11. Návrh I. změny Jednacího řádu Akademického senátu Fakulty restaurování UPa.
12. Návrh I. změny Volebního řádu Akademického senátu Dopravní fakulty Jana Pernera UPa.
13. Návrh I. změny Jednacího řádu Vědecké rady Dopravní fakulty Jana Pernera UPa.
14. Návrh Jednacího řádu Vědecké rady FZS.
15. Různé.

Materiály k bodům č. 2, 5 – 14 naleznete na následujícím odkazu: Akademický senát | Univerzita Pardubice (upce.cz).

Hosté z řad akademických pracovníků, studentů, zaměstnanců UPa a veřejnosti se mohou přihlásit pomocí následujícího odkazu: Klikněte sem a připojte se ke schůzce.

V Pardubicích dne 20. dubna 2021

Ing. Petr Bělina, Ph.D.