snimek-obrazovky-2024-01-29-122457091115.jpg
zasedací místnost 01033, budova CB-UNIT na nám. Čs Legií 565 – přízemí kontakt

V rámci mentoringového programu proběhne workshop Respekt až na půdu * akademickou, který připravila organizace Konsent a je zaměřen na prevenci neetického chování na akademické půdě.

Termín 28. 11. 2023 od 10.00 do 13:30 hodin

Místo: zasedací místnost 01033, budova CB-UNIT na nám. Čs Legií 565 – přízemí

Workshop Respekt až na půdu * akademickou, je prakticky zaměřený interaktivní workshop, jehož cílem je podat studentstvu informace a zprostředkovat mu nástroje, které tvoří preventivní složku řešení sexuálního obtěžování, šikany a násilí na akademické půdě. Povíme si, co všechno se dá považovat za sexuální obtěžování a násilí. Probereme, co dělat, pokud jsme svědky takového chování, na koho se obrátit, když jsme sami obětí a hlavně - jak se k sobě navzájem chovat s respektem.
Vyzkoušíme si modelové situace, dozvíme se praktické informace z Česka i ze zahraničí, budeme sdílet svoje postoje a názory a všichni odejdeme o něco lépe připraveni nebýt součástí problému.

Registrační formulář: https://forms.office.com/e/vZyEhtfsju?origin=lprLink

Kapacita kurzu je omezena. Účastníci a účastnice mentoringového programu mají možnost přednostního přihlášení.

Budeme se na Vás těšit.