MENTORING - pozvánka na závěrečné setkání

Uložit do kalendáře 17-06-2022 13:45 17-06-2022 17:00 Czech republic/Europe MENTORING - pozvánka na závěrečné setkání   Na setkání zveme akademickou obec, hlavně pak případné zájemce o další ročník mentoringového programu, který odstartuje na podzim tohoto roku. Zájemci budou mít jedinečnou možnost dozvědět se, jak skutečně... Univerzita Pardubice
17. 06. 2022 Univerzita Pardubice
MENTORING - pozvánka na závěrečné setkání

Zájemci budou mít jedinečnou možnost dozvědět se, jak skutečně mentoring probíhá a v čem Vám může pomoci.

Přijďte diskutovat nebo si poslechnout diskusi o významu mentoringového programu na Univerzitě Pardubice.

Mentorovaní a mentoři, kteří prošli pilotním ročníkem, se s námi podělí o své zkušenosti, co jim program přinesl, co jim přišlo užitečné a co by bylo žádoucí z jejich pohledu zlepšit.

Kdy: dne 22. června od 13 hodin

Kde: koleje, blok C, klub v 1. patře nad hlavní recepcí

Setkání bude moderovat Mgr. Kateřina Cidlinská, Ph.D., která má s mentoringem v České republice velké zkušenosti.

Přítomni budou i koordinátoři mentoringového programu na naší univerzitě prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc. a prof. Ing. Roman Bulánek, Ph.D.

Prosím registrujte se zde: Aktuality | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Těšíme se na setkání s Vámi

Tým mentoringového programu Univerzity Pardubice

Vstup zdarma