Letní škola 2019: "IT pro holky"

Že je programování jen pro kluky?

Přihlas se na letní školu IT pro holky na středních školách a zjisti,
že to tak rozhodně není.

Termín: 5. – 9. srpna 2019

Letní škola 2019: "IT pro holky"

Formulář byl uzavřen
true

Co tě na letní škole čeká?

Během jednoho týdne si vyzkoušíš tvorbu webových stránek, grafiku, základy programování a dokonce i něco z datové analytiky.

• Pondělí:  Žijeme webem - od nápadu k realizaci; Základy HTML, CSS; Příprava webu, návrhy drátů, UX design, Marketer: CTAčka …
  • Úterý: Úpravy fotek - grafika v malíku; Na chvíli youtuberkami - efekty ve videu.
  • Středa: Bez databáze není web - data jsou všude okolo nás.
  • Čtvrtek: Programujeme jinak - kdo je to Ozzobot? Učíme se základní programové konstrukce s robotky.
  • Pátek: Sítě okolo nás - co je to síť? Simulace sítě v nástroji Packet Tracer; Odpolední hackaton.

Kromě nových znalostí tě čeká i spousta zážitků, zjistíš, jaké je to bydlet na vysokoškolských kolejích a prohlédneš si univerzitu.  Stravování ti zajistíme, nemusíš mít strach, že budeš hladová.

Kapacita letní školy je 12 dívek na středních školách ve věku od 15 let.

Při výběru rozhoduje především Tvá motivace, tak si na ní dej záležet. :) V případě velkého zájmu bude zohledněna i rychlost přihlášení (přihlašování končí 31. 7.).

false

Kontakty:

Obrázek uživatele Ing. arch. Iva Svobodová,

Ing. arch.
Iva
Svobodová

Rektorát a celouniverzitní útvary

iva.svobodova@upce.cz
466 036 482
Obrázek uživatele Ing. Helena Volejníková,

Ing.
Helena
Volejníková

Rektorát a celouniverzitní útvary

helena.volejnikova@upce.cz
466 036 138

Letní školu „IT pro holky" pořádá Kariérní centrum Univerzity Pardubice ve spolupráci se SŠ DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Akce je podpořena projektem OP VVV „Rozvoj kvality vzdělávání, hodnocení a strategického řízení na Univerzitě Pardubice“

false
true