Genderově senzitivní výuka pro akademické pracovníky

Zveme Vás na webinář s Timeou Crofony, jehož hlavními tématy budou:

• co je genderově senzitivní výuka a proč by nás měla zajímat,
  • jak vytvořit inkluzivní vzdělávací prostředí,
  • jak na senzitivní výuku: dobrá praxe a doporučení.

Webinář se uskuteční dne 24. května od 13 – 15 hod (online formou).

Přihlásit se můžete zde.

O lektorce: Magisterský titul získala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 2013) a na Genderových studiích (Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, 2020). V roce 2019 absolvovala komplexní vzdělávací program MPA v oblasti vědy, výzkumu a inovací.

Mgr. et Mgr. Timea Crofony se dlouhodobě věnuje rovným příležitostem a je nezávislou mezinárodní lektorkou na téma „genderová rovnost“ pro univerzity a výzkumné organizace v Evropě a projektovou manažerkou a hostitelkou série rozhovorů „Talks on Israel Studies“ Evropské asociace izraelských studií. Dříve působila jako odbornice na genderovou rovnost a lektorka Centra pro gender a vědu Sociologického ústavu AV ČR a jako právnička na VŠUP nebo na Ministerstvu kultury ČR.