dsc_0767_tz_velka_177651.jpg

Fakulty Univerzity Pardubice chystají pro uchazeče o studium Dny otevřených dveří, během nichž budou moci zájemci zjistit všechny informace, a také se osobně nebo virtuálně podívat přímo na univerzitu. Už zítra odstartuje tuto sérii Fakulta zdravotnických studií, která nabídne zájemcům svůj den online. Dveře dalších šesti fakult se otevřou v průběhu ledna až března.

Fakulta zdravotnických studií se studentům představí online zítra od 10 do 13 hodin. Při online setkání budou zástupci studijního oddělení a zástupci všech studijních programů zodpovídat dotazy položené přímo i prostřednictvím chatu. Zároveň se uchazeči mohou těšit na videa i video prohlídku, při níž studenty virtuálně provedou fakultou. Připojit se k online setkání lze na stránce fzs.upce.cz.

Fakulta chemicko-technologická plánuje přivítat uchazeče o studium hned dvakrát. Poprvé otevře své dveře ve středu 26. ledna a znovu ve středu 9. února. Zájemci o studium se dozvědí nejen to, jaké programy se na fakultě vyučují, ale zjistí také, v jakých laboratořích se budou moci vzdělávat a do jakých výzkumů se budou moci zapojit. Další informace na stránkách fcht.upce.cz.

Zástupci Fakulty elektrotechniky a informatiky se na osobní setkání s uchazeči těší v pátek 4. února od 10 hodin. Zájemci zjistí vše potřebné o studijních programech a přijímacím řízení a následně je čeká komentovaná prohlídka moderních prostor fakulty. Vzhledem k proměnlivé situaci spojené s pandemií koronaviru navíc připravila fakulta pro uchazeče speciální web, kde je také k dispozici řada zajímavých a užitečných informací. Více se dozvíte na fei.upce.cz.

Zájemci o studium na Fakultě ekonomicko-správní by si měli v kalendáři zaškrtnout sobotu 12. února. V tento den budou moci nahlédnout do prostor fakulty, kde se mezi 9. a 12. hodinou dozví vše potřebné o studiu z oblasti ekonomie, managementu, financí, veřejné správy a informatiky propojené s ekonomií. Další fakultní informace lze nalézt na stránkách fes.upce.cz.

Dopravní fakulta Jana Pernera se uchazečům otevře o necelý týden později. Zástupci fakulty se těší na osobní setkání v pátek 18. února. Již nyní se ale mohou zájemci o studium na fakultě a její nabídce studia dozvědět více z online Dne otevřených dveří na webové stránce fakulty dfjp.upce.cz.

Fakulta filozofická otevřela své dveře virtuálně a uchazečům na svém webu nabízí rozsáhlý soubor videí a rozhovorů, z nichž mohou uchazeči čerpat potřebné informace. Vše lze zhlédnout na ff.upce.cz.

Fakulta restaurování, která sídlí v Litomyšli, naplánovala setkání s uchazeči o studium na začátek dubna. Dveře fakulty se otevřou 8. dubna, a uchazeči tak budou mít možnost osobně konzultovat své domácí práce potřebné k přijímacím zkouškám. Více informací na stránce fr.upce.cz.

Kontaktní Dny otevřených dveří se uskuteční pouze, pokud to epidemická situace dovolí. Už nyní se mohou uchazeči dozvědět o studiu na všech sedmi fakultách a zázemí Univerzity Pardubice ze streamu celouniverzitního online Dne otevřených dveří na platformě YouTube nebo Facebooku Univerzity Pardubice

Pardubice 14. ledna 2022

Mgr. Martina Macková