Fakultní studentská konference 2022
Fakulta zdravotnických studií, Průmyslová 395, Pardubice kontakt

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice pořádá  18. ročník Studentské vědecké konference bakalářských a magisterských nelékařských zdravotnických oborů.

Na konferenci budou studenti Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice prezentovat výsledky svých vědecko-výzkumných prací, kterých dosáhli v rámci svého studiaPrezentace budou probíhat před odbornou komisí, která na závěr konference vybere a ocení nejlepší práce. Všichni aktivní účastníci budou podpořeni stipendiem.

Konference se mohou aktivně zúčastnit  studenti 2. a 3. ročníků bakalářského studia oborů Porodní asistentka, Všeobecná sestra, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář, Zdravotně-sociální pracovník a studenti magisterského navazujícího studia.