Erasmus+ Days na UPCE 2022
-

Rádi cestujete a poznáváte nové země a kultury? Přemýšlíte o studiu nebo práci v zahraničí? Chcete si zlepšit cizí jazyk a rozšířit své znalosti?

VYJEĎTE NA ERASMUS!

Jaké mají naši studenti zkušenosti s programem Erasmus+? To se dozvíte na Erasmus Days 2. března od 13 do 17 hodin. Poslechněte si zážitky studentů online na platformě MS Teams. Které partnerské univerzity budou prezentovány se dozvíte v události na Facebooku.

Máte dotazy ohledně Erasmu? Poznejte koordinátory Erasmu osobně na Dni otevřených dveří International Office (přízemí budovy Rektorátu), který se uskuteční 3. března od 8 do 15 hodin. Odpovíme na vaše dotazy, rozptýlíme pochybnosti, pomůžeme s podáním přihlášky. Přijďte si prohlédnout výstavu fotek z Erasmus výjezdů a zasoutěžit si o ceny. Nebude chybět ani malé občerstvení!

Zajímá vás, jak je to s Erasmem na vaší fakultě? Připojte se k fakultnímu Erasmus Day na FES nebo k FZS ERASMUS CHAT 2022  8. března.

Tak už přestaňte váhat a pošlete přihlášku do 15. března!