Den otevřených dveří prosinec 2022
-
Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice kontakt

Zveme vás na Den otevřených dveří (DOD) na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice

KDY: 1. 12. 2022

KDE: Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice

Navštivte uchazečský web připravený přímo pro vás a nezapomeňte se na DOD zaregistrovat

Co Vás čeká?
Informace o studijních programech přímo od jejich zástupců.
Prezentace o fakultě, její historii, zaměření, aktivitách a všech výhodách a možnostech, které studium na FZS UPCE nabízí.

Jednoznačně dostanete ty nejaktuálnější informace v reálném čase a na jednom místě.

A samozřejmě se můžete těšit na prohlídku odborných učeben i možnost vyzkoušet si práci s našimi výukovými modely.

Tak neváhejte, teď je TEN PRAVÝ ČAS PRO ROZHODNUTÍ!    | | |    #STUDUJFZS

Partnerem akce včetně doprovodného programu je

Sledujte nás na sociálních sítích. Máme pro vás ohlednutí za prosincovým Dnem otevřených dveří.