Den proti rakovině na UPCE

Uložit do kalendáře 15-05-2019 8:30 15-05-2019 14:30 Czech republic/Europe Den proti rakovině na UPCE Dnes je Český den proti rakovině a k této příležitosti proběhne již 23. ročník celonárodní veřejné sbírky. Hlavním tématem letošní sbírky jsou nádorová onemocnění plic. Už od rána můžete potkat v areálu kampusu studenty- dobrovolníky a... DFJP, FChT, menza, aula
15. 05. 2019 DFJP, FChT, menza, aula

Dnes je Český den proti rakovině a k této příležitosti proběhne již 23. ročník celonárodní veřejné sbírky. Hlavním tématem letošní sbírky jsou nádorová onemocnění plic. Už od rána můžete potkat v areálu kampusu studenty- dobrovolníky a pomoci zakoupením kytičky za symbolických 20 Kč. Získané prostředky budou využity na boj proti rakovině (na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center).

Najdete nás od rána na Dopravní fakultě Jana Pernera a Fakultě chemicko- technologické v době oběda u menzy a auly.

Zobrazit míň

Studentský dobrovolnický klub INRIroad Adra