dsc_2141_131257.jpg

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

rádi bychom vás upozornili, že studenti klubu pardubického Erasmus Student Network (ESN) z Univerzity Pardubice také letos projdou ulicemi města v rámci tzv. FLAG PARADE. Vlajkový průvod zahraničních studentů, kteří ponesou své národní vlajky a budou oblečeni v tradičních barvách či dresech vyrazí od Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice a dojde přes centrum města až do parku Na Špici.

„Letošním vlajkovým pochodem oslavujeme 15 let od vzniku ESN klubu v Pardubicích. Zároveň naší akcí chceme podpořit výměnný evropský program studentů ERASMUS+ a soudržnost evropských zemí,“ uvedla Anna Kovaříková, prezidentka ESN Univerzity Pardubice.

Klub ESN Pardubice už 15 let sdružuje dobrovolníky - studenty Univerzity Pardubice, kteří pomáhají zahraničním studentům zorientovat se v Pardubicích či organizují různé mimoškolní aktivity, jako jsou výlety nebo národní večery.

KDY: v  úterý 7. května 2019 od 14.30 hodin
KDE: Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice, Studentská 95, Pardubice

Pardubice 6. května 2019

Martina Macková