charge_daffaires_jennifer_bachus_zdroj_cz.usembassy.gov_174203.jpg

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

rádi bychom vás informovali, že v pondělí 25. října navštíví Univerzitu Pardubice Chargé d´Affaires Velvyslanectví Spojených států amerických v České republice Jennifer Bachus a setká se s rektorem Univerzity Pardubice profesorem Jiřím Málkem. Společně projednají možnosti další spolupráce v oblasti vědy a výzkumu.

Zahraniční spolupráce s USA je pro Univerzitu Pardubice velmi významná. Vědci z univerzity pracují na zahraničních výzkumných projektech, účastní se světových konferencí a přednášek a společně publikují.

Chargé d´Affaires Jennifer Bachus  zasadí společně s rektorem Univerzity Pardubice mezi studentskými kolejemi pamětní strom přátelství. Během odpoledního programu zavítá do Památníku Zámeček, kde se zúčastní slavnostního otevření nové expozice.

KDY: 25. října v 11.15 hodin
KDE: Univerzitní kampus, mezi pavilony C a D studentských kolejí, Studentská 201, Pardubice

Těšíme se na vás!

Pardubice 22. října 2021