Vážené kolegyně a vážení kolegové,

rádi bychom vás upozornili, že Univerzitu Pardubice navštíví ve čtvrtek 2. května Jeho excelence velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice Nicholas Stewart Archer.

Britský velvyslanec přijíždí do Pardubic na pozvání rektora Univerzity Pardubice prof. Ing. Jiřího Málka, DrSc. Univerzita má zájem na rozšíření další formy vědecko-výzkumné spolupráce s partnery z Velké Británie. Nicholas Stewart Archer s představiteli Univerzity Pardubice (UPa) zhodnotí současnou spolupráci a prohlédne si vědecká pracoviště tří fakult i laboratoře zaměřené na nanotechnologie, elektrotechniku nebo výzkum v oblasti dopravy.

Na závěr návštěvy symbolicky zasadí strom v novém univerzitním parku mezi pavilony studentských kolejí.

Po jednání na univerzitě velvyslanec poobědvá s rektorem Univerzity Pardubice Jiřím Málkem a primátorem města Pardubic Martinem Charvátem, odpoledne pokračuje jeho program u hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického.

FOTOTERMÍN
KDY: čtvrtek 2. května 2019 - 11.30 hodin