dsc_6069_143817.jpg

Avízo/Fototermín: Britský velvyslanec Nicholas Stewart Archer bude debatovat se studenty

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom vás upozornili, že Univerzitu Pardubice navštíví tento týden Jeho excelence velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice Nicholas Stewart Archer.

Velvyslanec se krátce setká se zástupci vedení Univerzity Pardubice a bude diskutovat s vysokoškoláky univerzity, a také se studenty University of Central Lancashire v Prestonu. Studenti z Velké Británie jsou v Pardubicích na interkulturním semináři, který je součástí programu Language and Culture Scheme.

Program Language and Culture Scheme pomáhá studentům poznat kulturu a jiné země prostřednictvím angličtiny. Seznamuje je s možnostmi a stylem studia na zapojených univerzitách, nabízí náhled do reálného fungování firem i diskuze se zajímavými osobnostmi s mezinárodním přesahem.

FOTOTERMÍN:

KDY: 20. února 2020 od 14.30 hodin

KDE: posluchárna EB01019, budova EB Univerzity Pardubice, Studentská 95, Pardubice

Těšíme se na vás!

Martina Macková