dsc_9282_140873.jpg

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

rádi bychom vás informovali, že Univerzita Pardubice nabízí studentům i veřejnosti další výstavu k 30. výročí od Listopadu 89.

Výstava Olga Havlová a Výbor dobré vůle obsahuje třiatřicet fotografií umístěných na 26 plakátech a mapuje angažmá někdejší první dámy v charitativní oblasti. Fotografové zachytili manželku prvního polistopadového prezidenta Václav Havla se zdravotně postiženými i se známými osobnostmi jako byla princezna Diana a herec Alain Delon. Fotografie pořídili známí čeští fotografové Ondřej Němec, Bohdan Holomíček, Přemysl Fialka, Gabriela Čapková, Zdeněk Chrapek a další. Výstavu zapůjčil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Univerzitě Pardubice do začátku příštího roku.

Zítřejší vernisáže se zúčastní prorektorka pro rozvoj Univerzity Pardubice ANDREA KOBLÍŽKOVÁ, děkan Fakulty chemicko-technologické PETR KALENDA a také ředitelka Výboru MONIKA GRANJA.

KDY: 13. 11. 2019 - 6. 1. 2020, VERNISÁŽ úterý 26. 11. 2019 v 17 hodin

KDE: Fakulta chemicko-technologické Univerzity Pardubice (budova HA, 1. patro), Studentská 573 Pardubice

Těšíme se na Vás!

Martina Macková