5_-_kopie_140673.jpg

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

pro studenty Univerzity Pardubice začíná dneškem Týden teorie a praxe v ekonomice. Na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se vystřídají desítky manažerů mezinárodních firem, ekonomů, zástupců úřadů, institucí a odborníků z vysokých škol.

Ti všichni přijedou studentům přednášet o ekonomických tématech, která se aktuálně řeší. Vysokoškoláci tak mají možnost poslechnout například přednášku prof. Luboše Komárka, náměstka měnové sekce České národní banky na téma Podpora startupů v ČR, nebo přednášku ředitele KCT Data, s.r.o. Evžena Mayera na téma SAP v podnikové praxi. Na řadu přijdou i další témata jako je využití managementu a marketingu ve sportu, pojišťovnictví v oblasti letectví nebo rady, jak začít s vlastním podnikáním.

Fakulta ekonomicko-správní, která sází na přímé propojení oborů s praxí, pořádá akci už po třinácté. Podrobný program najdete na webu Univerzity Pardubice zde.

KDY: 18. - 22. listopadu 2019

KDE: Fakulta ekonomicko-správní, kampus Univerzity Pardubice