dsc_732_144599.jpg

Avízo: Studentský ples Univerzity Pardubice

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom vás informovali, že tuto sobotu 7. března se koná v kongresovém centru Atrium Paláce Pardubice Studentský ples Univerzity Pardubice. Tato společenská událost je mezi studenty i univerzitními zaměstnanci vyhledávaným zpestřením v průběhu akademického roku. Zatančit si může přijít také kdokoliv z veřejnosti.

Ples zahájí prorektorka pro vzdělávání a kvalitu, statutární zástupkyně rektora, prof. Ing. Tatiana Molková, Ph.D. O hudbu k tanci se v hlavním sále postará skupina EGO Retro Music. Za mikrofonem je bude střídat kapela Sabrage. O další dávku hudby se v závěru plesu postará DJ FANNY. Na všechny tanečníky univerzitního plesu čeká další doprovodný program, vystoupení tradičního i moderního předtančení, chybět nebude ani půlnoční vyhlášení tomboly. Celým večerem bude provázet moderátor Honza Šindelář.

Více informací o Studentském plese Univerzity Pardubice na http://univerzitniples.cz/.

KDY: sobota 7. března 2020 od 19.30 hodin
KDE: kongresové centrum Atrium Paláce Pardubice