20_05_07_pce_007-pano-edit_jiri_slapak_166136.jpg

Milé kolegyně, milí kolegové,

rádi bychom vás pozvali na slavnostní otevření učebny Centrálního dispečerského pracoviště na Univerzitě Pardubice, které je jediné svého druhu v České republice.

Unikátní laboratoř umožní studentům Dopravní fakulty Jana Pernera (DFJP) se reálně seznámit s prací dispečerů na železnici. Na vzniku simulátoru pro organizaci a řízení drážní dopravy na dlouhých traťových úsecích a velkých dopravních uzlech spolupracovali experti fakulty se Správou železnic, s. o. a společností AŽD Praha, s.r.o.

KDY: 29. června 2021 od 10 hodin

KDE: Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice, Studentská 95, Pardubice

Prosíme o vaši akreditaci na e-mail: lenka.cermakova@upce.cz do 25. června 2021. Děkujeme.

Pardubice 22. června 2021

Mgr. Martina Macková