UPCE

Avízo: Otevření unikátní výukové laboratoře na Univerzitě Pardubice

22. 6. 2021

Milé kolegyně, milí kolegové,

rádi bychom vás pozvali na slavnostní otevření učebny Centrálního dispečerského pracoviště na Univerzitě Pardubice, které je jediné svého druhu v České republice.

Unikátní laboratoř umožní studentům Dopravní fakulty Jana Pernera (DFJP) se reálně seznámit s prací dispečerů na železnici. Na vzniku simulátoru pro organizaci a řízení drážní dopravy na dlouhých traťových úsecích a velkých dopravních uzlech spolupracovali experti fakulty se Správou železnic, s. o. a společností AŽD Praha, s.r.o.

KDY: 29. června 2021 od 10 hodin

KDE: Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice, Studentská 95, Pardubice

Prosíme o vaši akreditaci na e-mail: lenka.cermakova@upce.cz do 25. června 2021. Děkujeme.

Pardubice 22. června 2021

Mgr. Martina Macková

vedoucí Oddělení propagace a vnějších vztahů Univerzity Pardubice

Rozšířit fotografii na webu UPCE:
true