Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom vás upozornili, že příští týden pořádá Univerzita Pardubice interdisciplinární konferenci Humanity in the Era of Specialized Knowledge and Science, která propojuje filozofii a přírodní vědy. Výjimečnými hosty, kteří na akci vystoupí, budou nositelé prestižního mezinárodního ocenění Fernanda Gila - profesor historie a filozofie vědy Hasok Chang z Univerzity v Cambridgi a profesor didaktiky matematiky a docent fyziky i filozofie Ladislav Kvasz z Univerzity Karlovy.

KDY: pátek 2. srpna 2019 9.30 – 14.00

KDE: místnost CI, Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice, Studentská 573, Pardubice

Konference je otevřena všem zájemcům, jejím hlavním jazykem je angličtina. Celý program najdete na: https://filosofie.upce.cz/cs/humanity-era-specialized-knowledge-and-science-0

Pardubice 26. července 2019