dsc_8777v_141431.jpg

Univerzita Pardubice startuje na svých fakultách Dny otevřených dveří. Zájemci se mohou potkat s pedagogy i studenty a dozvědět se cokoliv je zajímá o budoucím studiu, ale také o uplatnění. První fakultou, která zve už tuto sobotu budoucí studenty k prohlídce, je Fakulta zdravotnických studií.

„Provedeme budoucí uchazeče zázemím naší fakulty. Připravili jsme pro ně prohlídky odborných učeben včetně ukázek speciálních výukových modelů,“ říká děkanka Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice doc. Jana Holá.

Fakulta v akademickém roce 2020/2021 nabízí uchazečům 5 bakalářských studijních programů (Všeobecné ošetřovatelství, Zdravotnické záchranářství, Specializace ve zdravotnictví, Porodní asistence a Zdravotně sociální péče) a 2 programy v navazujícím magisterském studiu (Ošetřovatelství a Specializace ve zdravotnictví).

Informace lze získat také na speciálním webu www.evolupce.cz, kde najdou i virtuální prohlídku univerzitního kampusu – https://www.upce.cz/panorama.html nebo se zaregistrovat k odběru elektronického INFOSERVISU. Další informace nabízí facebook evolUPCE a univerzitní sociální sítě - FacebookTwitterLinkedInInstagram, YouTube kanál.

KDY: 7. prosince 2019 od 10.00 do 14.00

KDE: Fakulta zdravotnických studií, Průmyslová 395, 532 10 Pardubice