dsc_1371_127081.jpg

Vážené kolegyně a kolegové,

chtěli bychom vás upozornit, že v pátek bude na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice soutěžit přes 300 středoškoláků z celé ČR a ze Slovenska v CHEMIKLÁNÍ. Vysokoškoláci ze spolku Alumni scientiae bohemicae pořádají tuto soutěž ve spolupráci s fakultou a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy už počtvrté. „Netestujeme, jaké mají studenti encyklopedické znalosti, ale jak umí nakládat s informacemi v časovém presu. V soutěži mohou nahlížet do jakékoliv papírové literatury, ale není možné používat jakoukoliv elektroniku kromě kalkulaček,“ říká jeden z organizátorů, student Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice Jan Hrubeš.

KDY: pátek 8. února od 10 hodin, vyhlášení výsledků 14 hodin

KDE: Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice, Studentská 573, Pardubice

Pardubice 7. února 2019

Těšíme se na vás!