24. KSAP-PM: 24. Konference o speciálních anorganických pigmentech a práškových materiálech
Fakulta chemicko-technologická UPa, Pardubice, budova HA, posluchárna C3 kontakt

Vážené kolegyně a kolegové, milí přátelé,

jménem pigmentářského pracoviště Katedry anorganické technologie Fakulty chemicko - technologické Univerzity Pardubice a ve spolupráci s Českou společností chemickou Vás srdečně zveme na jubilejní 24. ročník Konference o Speciálních Anorganických Pigmentech a Práškových Materiálech, který se bude konat dne 22. září 2022 v areálu Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice (Studentská 573) v Pardubicích.

Jedná se o konferenci s mezinárodní účastí zaměřená na výměnu poznatků v oblasti práškových materiálů a anorganických pigmentů, jejich aplikací, fyzikálně - chemických vlastností a metod jejich hodnocení, ekologických aspektů výroby a použití anorganických pigmentů. Na konferenci lze prezentovat také výsledky vědecko-výzkumné činnosti z oblasti keramiky, povrchových úprav keramiky a žáruvzdorných materiálů.

Soubory ke stažení Velikost
Program konference - pdf 404 kB