2. Den otevřených dveří FChT 2022
Fakulta chemicko-technologická UPa, Studentská 573, Pardubice, posluchárna C1 nebo online MS Teams kontakt

Chceš se podívat jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na Den otevřených dveří.

Srdečně zveme do Pardubic všechny zájemce o studium, širokou veřejnost a přátele naší fakulty na 2. Den otevřených dveří v roce 2022.
Dozvíte se informace o výuce, o nabízených studijních programech a o všem co ti naše fakulta může nabídnout.
Připraveny jsou prohlídky vybraných pracovišť a laboratoří fakulty s našimi doktorandy.

NOVINKA: Rozhodli jsme se vyjít vstříc také těm, kteří nás prezenčně navštívit nemohou a přichystali jsme 2. Den otevřených dveří v hybridní formě. Můžete k nám tedy přijet osobně nebo se připojit a sledovat nás online na tomto odkaze přes MS Teams.

Začátek je v 10:30 hodin. Podrobnosti, podmínky účasti i informace k online přenosu najdeš na našem webu.