2. Den otevřených dveří na Fakultě chemicko-technologické UPa

Uložit do kalendáře 13-02-2019 10:30 13-02-2019 10:30 Czech republic/Europe 2. Den otevřených dveří na Fakultě chemicko-technologické UPa Máš zájem o chemii? Chceš se podívat jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na Den otevřených dveří. Srdečně zveme všechny zájemce o studium, širokou veřejnost a přátele naší fakulty na 1. Den otevřených dveří v... Fakulta chemicko-technologická UPa
13. 02. 2019 Fakulta chemicko-technologická UPa

Srdečně zveme všechny zájemce o studium, širokou veřejnost a přátele naší fakulty na 1. Den otevřených dveří v roce 2019. Dozvíte se informace o výuce a nabízených studijních programech, či zajímavosti ze současnosti a bohaté historie fakulty. Pro zájemce je připravena možnost prohlídky vybraných pracovišť a laboratoří. Začátek je v 10:30 hodin.

Svou účast můžeš potvrdit i na facebookuPřidej se k nám.

Takto to u nás vypadalo loni (FB video)

Fakulta chemicko-technologická UPa
Ing. Iva Ulbrichová, CSc.