Zasedací místnost Fakulty elektrotechniky a informatiky, náměstí Čs. legií 565 (2.NP) kontakt

POZVÁNKA

na

13. zasedání Akademického senátu Univerzity Pardubice,

které se uskuteční v úterý 21. května 2019 od 14:00 hodin

v zasedací místnosti Fakulty elektrotechniky a informatiky,

náměstí Čs. legií 565 (2. NP)

Program zasedání:

1.   Zahájení, jmenování skrutátorů.
2.   Schválení programu zasedání.
3.   Informace o činnosti předsednictva AS UPa.
4.   Žádost o předchozí souhlas ke jmenování členů Vědecké rady Univerzity Pardubice.
5.   Žádost o předchozí souhlas ke jmenování člena Rady pro vnitřní hodnocení Univerzity Pardubice.
6.   Dodatek ke Zprávě o vnitřním hodnocení kvality vzdělávací, tvůrčí a s nimi souvisejících činností Univerzity Pardubice za rok 2018.
7.   Výroční zpráva o činnosti Univerzity Pardubice za rok 2018.
8.   Výroční zpráva o hospodaření Univerzity Pardubice za rok 2018.
9.   Návrh změny Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Pardubice.
10. Návrh I. změny Studijního a zkušebního řádu Univerzity Pardubice.
11. Návrh střednědobého výhledu rozpočtu Univerzity Pardubice na rok 2020 a 2021.
12. Vyhlášení voleb do Akademického senátu Univerzity Pardubice na funkční období 2020-2022.
13.  Různé.

doc. Ing. Jan Stejskal, Ph.D., v. r.

předseda AS UPa

Pardubice, 14. května 2019