1. KOLO ŽÁDOSTÍ A REZERVACÍ (od 1. 4. 2017)

1. 4. – 17. 4. podávání žádostí
19. 4.
zjištění stavu žádosti v ISKaMu (uspokojená = kladně vyřízená)
19. 4. – 28. 5. úhrada rezervační kauce (platí pouze pro neubytované studenty, ubytovaným studentům je rezervační kauce automaticky uhrazena ze současné kauce ubytovací)

Termíny rezervací – platí pro studenty s uspokojenou žádostí:

20. 4. – 8. 5. rezervace současného lůžka v ISKaMu
20. 4. – 5. 5. rezervace současného společného pokoje pro páry „ONA + ON“ – požadavek emailem na ubcentrum@upce.cz (2x jméno + 2x NetID)
9. 5. – 17. 5. rezervace nového společného pokoje pro páry „ONA + ON“ – požadavek emailem na ubcentrum@upce.cz (2x jméno + 2x NetID + preferovaný pavilon / typ pokoje)
9. 5. – 17. 5. rezervace samostatného pokoje bez spolubydlícího „STUDENT SINGLE“ – požadavek emailem na ubcentrum@upce.cz (jméno + NetID + typ pokoje)
18. 5. – 31. 5. ostatní studenti - rezervace libovolného lůžka v ISKaMu
1. 6. přidělení lůžka studentům, kteří neprovedli rezervaci – nahodilý výběr v ISKaMu
1. 6. zrušení rezervace + zamítnutí žádosti studentům, kteří neuhradili rezervační kauci

Mgr. Eva Macháně, vedoucí kolejí