APUPA přehled poradců

V době letních prázdnin je nutné si konzultace se všemi poradci domluvit předem e-mailem, nebo telefonicky.

Oblast poradenství

Jméno poradce

Konzultace

Poznámka

Den

Od

Do

Studijní, sociálně-ekonomické

Mgr. Jan Mandys, Ph.D.

Jan.Mandys@upce.cz

pondělí

10.00

12.00

 

Psychologické, studijní

PhDr. Sabina Slavíčková

Sabina.Slavickova@upce.cz

úterý

15.00

18.00

Nepřítomna dne 1.4.2017.

Speciálně-pedagogické

PaedDr. Zdenka Šándorová, Ph.D.

Zdenka.Sandorova@upce.cz

středa

8.00

14.30

Referát služeb hendikepovaným

pátek

12.00

14.30

Referát služeb hendikepovaným

Profesní, kariérní,
dluhová problematika

Mgr. Markéta Pešťáková

Marketa.Pestakova@upce.cz

 

 

 

poradenství probíhá po předchozí domluvě e-mailem

Erasmus, psychologické

Psychological counseling  in English

PhDr. Mgr. Ilona Ďatko, Ph.D.

Ilona.Datko@upce.cz

pátek

9.00

11.00

schůzku je vhodné předem domluvit  e-mailem

nepřítomna dne 20.1.2017

Individual psychological counseling in the areas of family, relational and crisis counseling for students from foreign countries in English.

Psychologické

Bc. Šimon Jelínek
kontakt: 608 606 197

úterý

14.00
18.30

15.00
19.30

schůzku je vhodné domluvit předem

Psychologické

Mgr. Hana Jelínková

Hana.Jelinkova@upce.cz

Čtvrtek

15.00

18.00

schůzku je nutné domluvit předem na tel. 602 571 470, popř. emailem; koná se na FEI - poradenská místnost 2.NP