ITMA 2015 Milano

Od poslední výstavy v r. 2011 v Barceloně se další mezinárodní výstava textilních strojů ITMA uskuteční v termínu

 

12. - 19. 11. 2015

 

v Itálii na výstavišti v Miláně.

 

Spolek textilních chemiků a koloristů, tak jako v uplynulých letech ve spolupráci s cestovní kanceláří BUSTOURIST na tuto výstavu ITMA v Miláně pořádá ve dnech 12. - 17. 11. 2015 tématický zájezd.

Zájezd se USKUTEČNÍ.

 

Nástupní místa

Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Praha, Plzeň

 

Program zájezdu:

1. den
Odjezd z Hradce Králové ve 20.00 hodin. Možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Hraničním přechodem Rozvadov do Německa. Tranzit přes SRN a Rakousko do Švýcarska.
2. den
Ráno příjezd do lázeňského městečka uprostřed hor Bad Ragaz. Dopolední možnost osvěžení v termálních lázních (voda 36°C teplá), vyhlídky na štíty alpských velikánů a upravené centrum lázeňského městečka. V poledních hodinách průjezd oblastí údolím řeky Rýn a průsmykem St. Bernardino. Dle počasí možnost návštěvy malebné metropole kantonu Ticino města Bellinzony (památka UNESCO). Místo se strategickou polohou u křižovatky ke třem alpským průsmykům, tři mohutné hrady, románské kostely a spousta historických domů v pastelových barvách nebo lázeňského města Locarna, rozkládajícího se na severním břehu jezera Lago Maggiore. Dále průjezd po západním pobřeží jezera do střediska Stresa. Ubytování, večeře v hotelu.
Stresa – historické středisko na břehu jezera Lago Maggiore s výhledy na nejznámější Boromejské ostrovy včetně Isola Bella (Krásný ostrov), které svojí krásou je označován za perlu jezera.
3. den
Snídaně v hotelu. Celodenní návštěva mezinárodní výstavy textilních strojů ITMA 2015. Večer návrat na stejném ubytování, večeře v hotelu.
4. den
Snídaně v hotelu. Celodenní návštěva mezinárodní výstavy textilních strojů ITMA 2015. Možnost návštěvy s průvodcem hlavního města oblasti Lombardie Milána, průmyslově nejvýznamnějšího a co do velikosti druhého největšího italského města. Centrum italské módy, finančnictví a obchodu, luxusních butiků a rušné atmosféry. Hrad Castello Sforzesco, dóm – jedna z nejkrásnějších gotických katedrál na světě, světově proslulé operní divadlo La Scala, obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuelle. Doprava z výstaviště a zpět metrem. Večer návrat na stejném ubytování, večeře v hotelu.
5. den
Snídaně v hotelu. Celodenní návštěva mezinárodní výstavy textilních strojů ITMA 2015. Večer odjezd do České republiky, cesta zpět přes Itálii, Švýcarsko a Německo.
6. den
Dopoledne příjezd hraničním přechodem v Rozvadově do ČR. Příjezd v dopoledních hodinách dle nástupních míst.

Předpokládaná cena zájezdu při 30 účastnicích činí 8 450,- Kč + permanentní vstupenka. Při včasném nákupu je cena vstupenky nižší, nejdražší je při zakoupení na místě v době konání výstavy. 

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x hotelová polopenze
  • dopravu zahraničním autokarem (WC, video/DVD)
  • vedoucího zájezdu
  • komplexní cestovní pojištění od Allianz
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

  • vstup ITMA 2015
  • ostatní vstupy
  • kapesné
  • ostatní stravování

Podrobné pokyny k zájezdu obdrží přihlášení účastníci cca 3 týdny před zájezdem.

Přihlášku k zájezdu a bližší informace k programu zájezdu získáte v Cestovní kanceláři BUS TOURIST:

BUS TOURISTs.r.o.
nám.5.května 285
500 02 Hradec Králové
tel. 495 513 319
fax:495 512 352
e-mail: info@bustourist.cz
skype :bustourist.