Zaměstnanci

Vedoucí ústavu
prof. Ing. Čestmír Drašar, Dr.
E-mail: Cestmir.Drasar@upce.cz
tel.: 466 036 036

Zástupce vedoucího
RNDr. Petr Janíček, Ph.D.
E-mail: Petr.Janicek@upce.cz
tel.: 466 036 442
Konzultační hodiny: po dohodě

Akademičtí pracovníci
Dr.-Eng. Ing. Lubos Hach, Ph.D.
E-mail: Lubos.Hach@upce.cz
tel.: 466 036 081
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
www: http://kf.upce.cz/luha/hach1.html

Mgr. Milan Horák
E-mail: Milan.Horak@upce.cz
tel.: 466 036 562
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00 - 14:45, po předchozí domluvě

Mgr. Jana Kašparová, Ph.D.
E-mail: Jana.Kasparova@upce.cz
tel.: 466 036 031
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

doc. RNDr. Juraj Kostra, CSc.
E-mail: Juraj.Kostra@upce.cz
tel.: 466 036 759

Mgr. Jan Mistrík, Ph.D.
E-mail: Jan.Mistrik@upce.cz
tel.: 466 036 024, 466 037 409

Ing. Martin Pavlišta, Ph.D.
E-mail: Martin.Pavlista@upce.cz
tel.: 466 036 066
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

prof. Ing. Slavomír Pirkl, CSc.
E-mail: Slavomir.Pirkl@upce.cz
tel.: 466 036 030
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

Mgr. Světlana Sajdlová
E-mail: Svetlana.Sajdlova@upce.cz
tel.: 466 036 135

doc. RNDr. Miloš Steinhart, CSc.
E-mail: Milos.Steinhart@upce.cz
tel.: 466 036 029, 466 036 506

Ing. Eva Widenská, Ph.D.
E-mail: Eva.Widenska@upce.cz
tel.: 466 036 760
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

Mgr. Vít Zajac
E-mail: Vit.Zajac@upce.cz
tel.: 466 036 759

Sekretariát
Sylva Soudná
E-mail: Sylva.Soudna@upce.cz
tel.: 466 036 026

Technický pracovník
Josef Dařbujan
E-mail: Josef.Darbujan@upce.cz
tel.: 466 036 034

Laborantka
Jana Skopalová
E-mail: Jana.Skopalova@upce.cz
tel.: