Kontakty

vedoucí
doc. RNDr. Bohdan Linda, CSc.
E-mail: Bohdan.Linda@upce.cz
tel.: 466 036 020, 466 036 514
Konzultační hodiny: úterý 09.00 - 11.00

zástupce vedoucího
Mgr. Libor Koudela, Ph.D.
E-mail: Libor.Koudela@upce.cz
tel.: 466 036 014
Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 15:00, po dohodě i jindy
• Zástupce vedoucího pro PGČ.

zástupce vedoucího
Mgr. David Zapletal, Ph.D.
E-mail: David.Zapletal@upce.cz
tel.: 466 036 109, 466 036 018, kancelář: č. dv. 08023
Konzultační hodiny: středa 14:00 - 15:30, nebo dle dohody
• Zástupce vedoucího pro VVČ.

tajemník
RNDr. Jaromír Zahrádka, Ph.D.
E-mail: Jaromir.Zahradka@upce.cz
tel.: 466 036 047, kancelář: č. dv. 08026
Konzultační hodiny: pondělí 14:45 - 15:45, úterý 13:45 - 14:45, čtvrtek

sekretářka
Mgr. Radka Krádlová
E-mail: Radka.Kradlova@upce.cz
tel.: 466 036 016, kancelář: č. dv. 08040


Ostatní zaměstnanci
Profesoři
prof. RNDr. Viera Pacáková, Ph.D.
E-mail: Viera.Pacakova@upce.cz
tel.: 466 036 019, kancelář: č. dv. 08038
Konzultační hodiny: středa 10-12

Docenti
doc. PaedDr. Jana Kubanová, CSc.
E-mail: Jana.Kubanova@upce.cz
tel.: 466 036 046, 466 036 776, kancelář: č. dv. 08022
Konzultační hodiny: úterý dle dohody, tel. 6776

doc. RNDr. Bohdan Linda, CSc.
E-mail: Bohdan.Linda@upce.cz
tel.: 466 036 020, 466 036 514, kancelář: č. dv. 08023
Konzultační hodiny: úterý 09.00 - 11.00

doc. RNDr. Jaroslav Seibert, CSc.
E-mail: Jaroslav.Seibert@upce.cz
tel.: 466 036 019, kancelář: č. dv. 08038
Konzultační hodiny: pondělí 9.30-10.30, středa 14.00-15.00, Další konzultace po dohodě (nejlépe přes e-mail).

Odborní asistenti
Mgr. Hana Boháčová, Ph.D.
E-mail: Hana.Bohacova@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 08037
Konzultační hodiny: konzultace po předchozí domluvě

RNDr. Ján Gogola, Ph.D.
E-mail: Jan.Gogola@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: úterý 10:00-12:00

Mgr. Pavla Jindrová, Ph.D.
E-mail: Pavla.Jindrova@upce.cz
tel.: 466 036 018, kancelář: č. dv. 08024
Konzultační hodiny: středa 12:00-14:00, Jinak po předchozí domluvě.

Mgr. Libor Koudela, Ph.D.
E-mail: Libor.Koudela@upce.cz
tel.: 466 036 014, kancelář: č. dv. 08025
Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 15:00, po dohodě i jindy

Mgr. Ondřej Slavíček, Ph.D.
E-mail: Ondrej.Slavicek@upce.cz
tel.: 466 036 170, kancelář: č. dv. 08037
Konzultační hodiny: pondělí 12:30-14:00, jinak dle dohody

RNDr. Jaromír Zahrádka, Ph.D.
E-mail: Jaromir.Zahradka@upce.cz
tel.: 466 036 047, kancelář: č. dv. 08026
Konzultační hodiny: pondělí 14:45 - 15:45, úterý 13:45 - 14:45, čtvrtek

Mgr. David Zapletal, Ph.D.
E-mail: David.Zapletal@upce.cz
tel.: 466 036 109, 466 036 018, kancelář: č. dv. 08024
Konzultační hodiny: středa 14:00 - 15:30, nebo dle dohody

asistenti
Mgr. David Brebera
E-mail: David.Brebera@upce.cz
tel.: 466 036 017, kancelář: č. dv. 08039
Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 15:00, Konzultační hodiny po e-mailové dohodě

Ing. Kateřina Seinerová
E-mail: Katerina.Seinerova@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 08037
Konzultační hodiny: pondělí 9-11, V týdnu od 6. 3. jsou konzultační hodiny přesunuty na středu 8. 3. od 10:00!

Externisté (ostatní)
Ing. Monika Papoušková, č.dv. 08022, tel. 46603 6014, email: Monika.Papouskova@upce.cz