Podávání žádostí a organizace ubytování

Studentské zvýhodněné ubytování – pro podávání žádostí a pro celou organizaci tohoto ubytování platí závazné termíny. Termíny pro příslušný akademický rok vyhlašuje ředitel SKM v rámci vydávaného Harmonogramu organizace ubytování.

Standardní ubytování – O toto ubytování mohou studenti žádat v průběhu celého akademického roku. Pro ubytování není vyčleněna trvale žádná kapacita. Koncem září a v průběhu října pro toto ubytování nejsou obvykle žádná volná lůžka, pokud nebyla s dostatečným předstihem rezervována (minimálně před zahájením letních prázdnin). Žádost o ubytování se zasílá emailem do Ubytovací centra, email: ubytovani@upce.cz . Do předmětu emailu uveďte: “Požadavek na standardní ubytování“.

Krátkodobé ubytování Pro toto ubytování je vyčleněna kapacita hotelu Campus Pardubice. O toto ubytování mohou studenti žádat v průběhu celého akademického roku na ubytovacím centru. Žádost o ubytování se zasílá emailem do Ubytovací centra, email: ubytovani@upce.cz . Do předmětu emailu uveďte: “Požadavek na krátkodobé ubytování“.