Informace, novinky

Novinky na kolejích a v menze

Koleje

 1. V průběhu prázdnin byly na pavilonech  KA, KB a KD ve  společných kuchyňkách instalovány moderní 4 plotýnkové indukční varné desky místo původních plotýnkových vařičů.  Současně byly instalovány i nové kuchyňské desky.
 2. Základní vybavení všech pokojů na pav. KA bylo doplněno o ledničku, současně byl na těchto pokojích  rozšířen elektrický rozvod o několik zásuvek.
 3. Na všech apartmánech, garsoniérách a buňkách s vlastním sociálním zařízením rozšiřujeme služby (zahrnuté do ceny kolejného) o úklid sociálního zařízení 1x měsíčně. Součástí tohoto úklidu však bude i kontrola stavu pokoje a kuchyňského koutu. 
 4. V hale recepce (pav. KC) byl instalován nový samoobslužný platební terminál, na kterém je možno nabíjet konto v ISKaMu platební kartou, a to  částkami i přes 500 Kč. 
 5. V průběhu října  bude do všech apartmánů na pav. KC a do všech garsoniér na pav. KE doplněno základní vybavení  o mikrovlnné  trouby. 
 6. Na pav. KA, KB a KD bude v průběhu října ve společných kuchyňkách  na 3.a 6.  patře  instalovány teplovzdušné trouby.  Jde o zkušební provoz, který bude na konci kalendářního roku vyhodnocen a bude posouzeno,  zda je tento typ zařízení vhodný pro provoz na kolejích.

Menza

 1. Byla vymalována hlavní jídelna menzy a bufet VAP. Strohá bílá barva malby byla v bufetu nahrazena veselejšími pastelovými barvami. 
 2. V průběhu prázdnin byla kompletně rekonstruována technologie přečerpávací stanice odpadních vod menzy.  Tím byl odstraněn jeden z hlavních problémů infrastruktury ohrožující plynulost provozu menzy. 
 3. Pracovníci menzy absolvovali v červenci školení zaměřené na zdravou  výživu.  Strávníci se mohou těšit na novinky v oblasti vegetariánských jídel, která budu postupně zařazována do jídelníčku menzy.
 4. V bistru v budově FChT (provozovatel firma STIASINI) bude studentům od října poskytováno hlavní jídlo za zvýhodněnou cenu obdobně jako v menze.  K odběru cenově zvýhodněných jídel se studenti musí zaregistrovat u obsluhy bufetu.

  V Pardubicích 12.9. 2018

  RNDr. Pavel Ďurovec, ředitel SKM

 

 

 

true