Informace, novinky

Začátkem akademického roku někteří studenti na poslední chvíli ruší své rezervace lůžek nebo ukončují ubytování.    

Celý proces od uvolnění lůžka, rezervace lůžka a jeho nové obsazení trvá v průměru 7 kalendářních dní. Nejdelší prodlevu způsobuje skutečnost, že nový zájemce musí nejdříve složit kauci. Informace o volných ubytovacích kapacitách, která se zobrazuje studentům v ISKaMu, pak není úplně aktuální, neboť ISKAM  nezobrazuje rezervace lůžek. Z tohoto důvodu byl všem studentům dočasně vypnut přístup do zobrazování volných lůžek v ISKaMu.  Předpokládáme, že přístup bude studentům obnoven 1. listopadu, kdy očekáváme skončení vlny požadavků na změny v ubytování.  

V případě, že máte zájem o studentské ubytování, nebo o změnu typu pokoje, zašlete svůj požadavek emailem na adresu ubytovani@upce.cz . Vaše žádost bude zařazena do pořadí a pracovnice ubytovacího centra Vás budou informovat o aktuální situaci a možnostech řešení požadavku. 

 Současně s tímto opatřením jsme zahájili kroky k úpravě software i pracovních postupů v rámci SKM. Cílem těchto úprav je  poskytování aktuální bezchybné on-line informace o volných ubytovacích kapacitách po celou dobu akademického roku, včetně období, kdy dochází k velkému počtu změn. 

RNDr. Pavel Ďurovec, ředitel Správy kolejí a menzy