Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

default alt upce

Máte zájem o zveřejnění stáže, trainee programu nebo pracovní nabídky našim studentům?

Kariérní centrum tak může učinit prostřednictvím fb stránek https://www.facebook.com/karierni.cz  nebo Instagramu  karierko_upce

Jak to udělat?

Máte tři možnosti.

A) Zašlete nám jednostránkový leták ve formátu JPG, PNG, GIF, TIFF, HEIF nebo WebP. Leták ve formátech PDF ani DOCX neposílejte, tyto formáty facebook neakceptuje a nelze je tedy na něj vložit.

B) Zašlete nám odkaz na Vaše interní stránky, kde je pozice inzerována a přesný text, kterým krátce můžete přiblížit pracovní pozici nebo Vaše pracovní prostředí studentům. Můžete poslat i obrázek, který chcete vložit pod inzerci (pak dodržte formát obrázku viz. A).

Veškeré nabídky zasílejte na e-mail marcela.krivohlavkova@upce.cz

Vaše nabídky nasměrujeme i přímo na konkrétní fakulty (některé je sdílí, některé je umístí na svých interních studentských webech).

Aktuálně inzeráty a ostatní pracovní nabídky umisťujeme na FB zdarma. Frekvence pro umisťování informací akceptujeme 1x týdně v rámci organizace.

C) Instagram kariérního centra (karierko_upce). Zašlete nám jen název pozice, označení zda jde o HPP, brigádu, trainee, stáž, název společnosti a odkaz na webové stránky na kterých je umístěna informace o pracovní pozici.