Ing. Fouzy Ramadan Ali Alafid | Univerzita Pardubice

fouzyramadanali.alafid@upce.cz

Pracoviště

Fakulta chemicko-technologická
Oddělení technologie organických látek (30323)

Vědecký pracovník
researcher

Název programu: Chemistry and Chemical Technology
Název oboru: Organic Technology
Fakulta chemicko-technologická
Forma studia: Kombinovaná
Typ studia: Doktorský
Kopírovat adresu odkazu
FORMA:
ROK VYDÁNÍ: Od - Do
ZDROJ:
EDRAH, S. - ALAFID, F. - IMRAMOVSKÝ, A. - KALED, A. - SOAD, A. - HRDINA, R. Phytochemical screening and antibacterial activity of Genista Microcephala and Rosmarinus Officinalis extracts from Libyan´s regions International Journal of Research in Ayurveda and Pharmacy, 2017, vol. 8, no. 4, s. 1-5. ISSN: 2229-3566.
ALMONASY, N. - ALAFID, F. - PŘICHYSTALOVÁ, H. - LATTIF, A. New Chitosan Fluorescent Derivatives. In XXIV International Congress IFATTC 2016 : book of abstracts. Praha: AMCA, spol. s r.o., 2016. s. 295-296 s. ISBN 978-80-906086-8-9.
HRDINA, R. - STEINFELD, J. - BURGERT, L. - GOTZMAN, R. - CHALOUPKA, J. - FLORIÁN, Č. - BENEŠ, L. - ALAFID, F. - VYŇUCHAL, J. - VLK, M. Technologie výroby žlutého pigmentu na bázi komplexu nikelnatého kationu, melaminu a azobarbiturové kyseliny. CZ: Univerzita Pardubice, Synthesia a.s..
PROJEKT PROGRAM POSKYTOVATEL ZAČÁTEK KONEC
New additives for multifunctional modification of polymeric surfaces P - R&D Programme Ministerstvo průmyslu a obchodu 01.01.2018 31.12.2021