Přednášky v rámci veletrhu Kontakt

13.00 - 13.30  UA A1   Jak a kam za prací do Evropy

Uvažujete i o práci v zahraničí? Chcete se dozvědět více o životních a pracovních podmínkách v zemích EU/EHP/Švýcarsku a o poptávaných profesích? Víte na co pamatovat před odjezdem za prací do zahraničí a naopak v době, kdy se vracíte z pracovního pobytu zpět do ČR? Přijďte na přednášku o službách celoevropské sítě EURES – Evropských služeb zaměstnanosti.

Ing. Radka Vojtíšková - EURES

 

13.30 - 14.00  UA A1  Jak být připraven na pohovor

Poradíme vám, jak se na pohovoru ukázat v tom nejlepším světle, jak ustát záludné otázky personalistů a odcházet s úsměvem na tváři.

Ing. Monika Dlesková - perzonální manager České spořitelny

 

14.00 - 15.00 UA A1   Rozhovor s úspěšným podnikatelem Martinem Rozhoněm aneb co mi podnikání dalo a vzalo. Může to potkat i vás?

Začínal jako student, bez kapitálu i zázemí, bez společníků a investorů, pouze za přispění svých kolegů. Přesto se mu podařilo vybudovat úspěšnou miliardovou e-shopovou společnost VIVANTIS působící na několika trzích. Po jejím prodeji se věnuje investování do technologických startupů a do startupů se společenským přesahem.  I přes své úspěchy zůstává nohama na zemi. Formou rozhovoru s Petrou Srdínkovou z Pardubického podnikatelského inkubátoru chce studentům předat své bohaté zkušenosti nejen ze svých podnikatelských začátků. Každý může být úspěšný, pokud má silnou vizi a odhodlání.

 

9.30 - 11.00  UA A4  Speed dating s investorem

Za každým úspěšným projektem stojí kvalitní podnikatelský plán. Přijďte zkonzultovat svůj podnikatelský záměr s mentorem P-PINK Přemyslem Rubešem, který je zároveň investorem do českých start-upů.

Z důvodu omezené kapacity doporučujeme registraci předem na e-mailu: info@p-pink.cz  nebo ivana.vesela@upce.cz

 

                                    

false