Přednášky v rámci veletrhu Kontakt

 

13.00 - 13.30  UA A1   Možnosti práce a studia v zahraničí

Žil a pracoval ve Spojených státech, Kanadě, Finsku, Švédsku a v Dánsku zase studoval na univerzitě. Celkem projel přes 30 zemí, a protože cestování považuje za nejlepší rozhodnutí svého života, rozhodl se o tom přesvědčit i mladé Čechy.

Lukáš Kerhart,Czech-us

 

13.30 - 13.45 UA A1   Možnosti pracovních stáží pro studenty

Komu se nelení, tomu se zelení! A právě proto je tu pro studenty nová příležitost jak profesně i osobnostně vyrůst. Cesta pro mladé umožňuje formou stáže a vzdělávacích e-kurzů získat praxi studentům posledních ročníků bakalářského i magisterského studia! Propojuje tak reálné firmy z České republiky a studenty, kterým tímto umožňuje navázat nové kontakty a vztahy. Kateřina Picková, projektový manažer Fondu dalšího vzdělávání - vzdělávání praxí, představí projekt Cesta pro mladé

Kateřina Picková - manažerka pro Královéhradecký a Pardubický kraj projektu Stáže s Cestou pro mladé

 

14.00 - 15.00 UA A1   LinkedIn cesta k lepší kariéře

O tom, co je to LinkedIn, jak dnes probíhá online lov talentů ve firmách, konkrétní tipy, jak si vytvořit "hvězdný" profil a zvýšit své šance a úspěšně si najít práci prostřednictvím největší profesní sítě. Už žádný tištěný životopis nebo motivační dopis! Vytvořte si své chytré online CV na LinkedIn a najděte si práci snů!

Jana Fischerová, Executive Recruiter/Headhunter ze společnosti GoodCall s.r.o.