Přednášky v rámci veletrhu Kontakt

13.00 - 13.30  UA A1   Možnosti pracovních stáží pro studenty

Komu se nelení, tomu se zelení! A právě proto je tu pro studenty nová příležitost jak profesně i osobnostně vyrůst. Cesta pro mladé umožňuje formou stáže a vzdělávacích e-kurzů získat praxi studentům posledních ročníků bakalářského i magisterského studia! Propojuje tak reálné firmy z České republiky a studenty, kterým tímto umožňuje navázat nové kontakty a vztahy. Kateřina Picková, projektový manažer Fondu dalšího vzdělávání - vzdělávání praxí, představí projekt Cesta pro mladé

Kateřina Picková - manažerka pro Královéhradecký a Pardubický kraj projektu Stáže s Cestou pro mladé

 

13.30 - 14.00  UA A1   Jak a kam za prací do Evropy

Uvažujete i o práci v zahraničí? Chcete se dozvědět více o životních a pracovních podmínkách v zemích EU/EHP/Švýcarsku a o poptávaných profesích? Víte na co pamatovat před odjezdem za prací do zahraničí a naopak v době, kdy se vracíte z pracovního pobytu zpět do ČR? Přijďte na přednášku o službách celoevropské sítě EURES – Evropských služeb zaměstnanosti.

Ing. Radka Vojtíšková - EURES

 

14.00 - 15.00 UA A1   LinkedIn cesta k lepší kariéře

O tom, co je to LinkedIn, jak dnes probíhá online lov talentů ve firmách, konkrétní tipy, jak si vytvořit "hvězdný" profil a zvýšit své šance a úspěšně si najít práci prostřednictvím největší profesní sítě. Už žádný tištěný životopis nebo motivační dopis! Vytvořte si své chytré online CV na LinkedIn a najděte si práci snů!

Jana Fischerová, Executive Recruiter/Headhunter ze společnosti GoodCall s.r.o.