Seberozvojová a růstová skupina 2021 a 2022

19. 7. 2021

Skupina Seberozvojová a růstová se znovu osobně sejde na podzim 2021.

Máte chuť průběžně pracovat na své osobnosti? Rozvíjet se v oblasti komunikace, dílčích psychosociálních dovedností důležitých pro oblast vztahů, ale také pro uplatnění na trhu práce? Chcete objevit a získat zpátky své zdroje, naučit se pracovat se stresem, hledat a nalézt cestu k sobě samému?

Přijďte si vyzkoušet práci na vlastní osobnosti a zažít si, jak otevřená skupina funguje (nemusíte se účastnit na pravidelné bázi)!

Termín: každý čtvrtek od 15:00-16:30 hod

Začátek skupiny: 14.10. 2021

Místo konání: poradenská místnost na budově FEI (SU 401/403), nám. Československých legií 565, Pardubice

Kapacita: max. 12 studentů

Lektoři: Mgr. Hana Jelínková, Mgr. Milan Novotný

Sebepoznání je dobrodružství, těšíme se na stávající i nové tváře!!!!!

Přihlášení na: alena.feige@upce.cz NEBO barbora.modlikova@upce.cz, do předmětu napište "Seberozvojová a růstová skupina"

Více informací: Skupinové aktivity pro rozvoj osobnostních kompetencí | Univerzita Pardubice (upce.cz)