Studenti a zaměstnanci univerzity si v sobotu společně zatančí na letošním studentském plese

8. 03. 2018

Plesová sezóna je v plném proudu a o víkendu čeká i na studenty Univerzity Pardubice. Vysokoškolské plesy jsou mezi studenty i univerzitními zaměstnanci vyhledávaným zpestřením akademického roku.

Příležitost zatančit si a pobavit se budou mít tancechtiví vysokoškoláci z Univerzity Pardubice již tuto sobotu 10. března na Studentském plese Univerzity Pardubice, který je letos jediným a poprvé se koná ve společenském sále Atrium Paláce Pardubice.

Studentský ples Univerzity Pardubice se letos poprvé koná na novém místě. Tradičně ho hostil ABC klub na Olšinkách, kam chodívali vysokoškoláci plesat téměř po dvě dekády. Jen jednou jej letos bude hostit kongresové centrum obchodního domu Atrium Palác Pardubice.

Oficiální zahájení plesu je ohlášeno na 19:30 hodin. Úvodního slova a zahájení plesu se ujme prorektorka pro vzdělávání a záležitosti studentů prof. Ing. Tatiana Molková, Ph.D. O hudbu k tanci se v hlavním sále postará skupina „EGO Retro Music“. Za mikrofonem je bude střídat duo „Márdi a Pítrs“ ze známé pardubické kapely Vypsaná fixa. O další dávku hudby se v závěru plesu postará „DJ FANNY“.

Kromě toho čeká na návštěvníky vysokoškolského plesu další doprovodný program, vystoupení tanečního klubu LIFE, chybět nebude ani barmanská show. Celým večerem bude provázet moderátor Honza Šindelář a na plese bude možné potkat i univerzitního maskota Upáčka.

Studentský ples Univerzity Pardubice se koná v sobotu 10. března od 19:30 hodin v kongresovém centru obchodního domu Atrium Palác Pardubice.

Na místě bude možné zakoupit ještě vstupenky na stání.

Více informací o Studentském plese Univerzity Pardubice na http://univerzitniples.cz/.

Ing. Valerie Wágnerová
mluvčí UPa