Věda a technika na dvorech škol

Uložit do kalendáře 18-04-2018 8:00 18-04-2018 8:00 Czech republic/Europe Věda a technika na dvorech škol Ve středu 18. dubna navštíví univerzitní tým Základní a Praktickou školu SVÍTÁNÍ, o.p.s. v Pardubicích. Na děti čekají nejrůznější zážitkové dílny, jejichž cílem je ukázat svět moderních technologií a technické a... Základní a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. v Pardubicích
18. 04. 2018 Základní a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. v Pardubicích

Ve středu 18. dubna navštíví univerzitní tým Základní a Praktickou školu SVÍTÁNÍ, o.p.s. v Pardubicích. Na děti čekají nejrůznější zážitkové dílny, jejichž cílem je ukázat svět moderních technologií a technické a přírodovědné disciplíny hravou a zábavnou formou.

Na jednotlivých stanovištích si děti sami vyzkouší celou řadu pokusů, hrátek nebo zajímavostí.

Univerzitní vědecký tým bude připraven vysvětlovat podstatu vybraných jevů, pokusů a demonstrací dětem, ale i dalším zvědavcům.

Univerzita Pardubice
Ing. arch. Iva Svobodová