Věda a technika na dvorech škol

Uložit do kalendáře 10-04-2018 10:00 10-04-2018 10:00 Czech republic/Europe Věda a technika na dvorech škol V úterý 10. dubna navštíví univerzitní tým Dětský domov v Pardubicích. Na děti čekají nejrůznější zážitkové dílny, jejichž cílem je ukázat svět moderních technologií a technické a přírodovědné disciplíny hravou a zábavnou formou... Dětský domov v Pardubicích
10. 04. 2018 Dětský domov v Pardubicích

Na jednotlivých stanovištích si děti sami vyzkouší celou řadu pokusů, hrátek nebo zajímavostí.

Univerzitní vědecký tým bude připraven vysvětlovat podstatu vybraných jevů, pokusů a demonstrací dětem, ale i dalším zvědavcům.

Univerzita Pardubice
Ing. arch. Iva Svobodová